NEDEN PRIMERTUS?

TUS hazırlık sürecinizde hedefinize daha kolay ulaşmanızı sağlayacak tüm ergonomik koşulları düşünerek yola çıktık. Sektör içindeki 22 yıllık Tıbbi Yayıncılık ve TUS eğitim tecrübemizi PRIMERTUS adı altında sizlerle paylaşıyoruz.

Amacımız Dünya'nın en zor ikinci sınavı olarak gösterilen Tıpta Uzmanlık Sınavı'na hazırlanırken en ergonomik koşullarda sizlere 7/24 yardımcı olmak.

NEDEN ONLINE EĞİTİM?

İhtiyacınız olanı biliyoruz: Geçerli eğitim kaynakları, disiplinli bir öğrenme süreci içerisine girmeniz ve biraz da motivasyon. Uzaktan Eğitim’in örgün eğitime nazaran avantajlarını da dikkate aldığınız zaman, TUS hazırlık sürecinizde PRIMERTUS Online Eğitim Platformunda karar kılmamanız için bir sebep kalmayacaktır.

PRIMERTUS İLE AVANTAJLARINIZ

✔ Devam eden çalışmalarınızla birlikte TUS Hazırlık sürecinizi de gerçekleştirebilmenize yönelik olarak düzenli bir ONLINE-CANLI-İNTERAKTİF ders programı ile her dönem 420 saat Temel ve Klinik Bilimler 42 saat Vaka Kampı ve Sınav Öncesi 22 Günde 160 saat Tus Kampı.

✔ Evden, işten (yer fark etmeksizin); mobilden, tabletten ve PC’den (platform fark etmeksizin) Online-Canlı derslere katılabilir, Canlı derslerin video kayıtlarını sınav saatine kadar offline izleyebilirsiniz.

✔ MotiveTUS rehberlik programı desteğiyle, sosyal medya grubumuz üzerinden kolektif destek verilmekle beraber, birebir rehberlik desteğinizi de uzmanımızdan ve bazı eğitmenlerimizden alabileceksiniz

✔ PRIMERTUS’ta öğretim kaynaklarımız, eğitmen kadromuzun yazarlığında ve editörlüğünde oluşturulmuştur. Bu anlamda tutarlı bir şekilde bir hazırlık sürecini sunuyoruz.