Kupon kodu nasıl kullanılılr?

Bir şekilde tarafınıza ulaştırılmış kupon kodunu, sistem üzerinden online alışveriş sırasında ödemeyi yapmadan bir önceki basamakta kupon kodunu girerek koda tanımlanan indirimi uygulayabilirsiniz.

Sistem nasıl çalışır?

PrimerTUS Uzaktan Eğitim sistemi Canlı Dersler, Canlı Derslerin Video kayıtlarıdan oluşur. Satın alınan eğitim paketinin içeriğine göre sistem araçları sunulacaktır. Primertus web sayfamızdan giriş yaptığınızda sistem i.inde sol menüde gelecek oturumlar, geçmiş oturumlar sekmelerinden işlenecek dersleri ileri tarihli görebilir geçmiş dersleride offline olarak sınırsızca sınav saatine kadar izleyebilirsiniz.

Canlı Ders Video kayıtlarını izlemede süre sınırı var mıdır?

PRIMERTUS EN FAZLA TEKRAR İMKANI SUNAN TEK KURUMDUR OFFLINE GÖRÜNTÜLERİNE SINAV SAATİNE KADAR SINIRSIZCA ULAŞABİLİRSİNİZ

Satın aldığım eğitim paketinin Canlı Ders kayıtlarına nasıl ulaşabilirim?

Ana sayfadaki Çalışma Odası bağlantısı kullanılarak Çalışma Odasına erişilir. Çalışma Odasının sol bölümünde içerilen menüden Gelecek oturumlar sekmesi kullanılarak, tarih ve konu seçimine göre Canlı Ders kayıtları incelenebilir. 

Sistemi kullanmak için neye ihtiyacım var?

Uzaktan Eğitim Sistemi internet ortamında olduğundan internet bağlantısı gerekmektedir. İnternet hızınızın ideal olması önemlidir. Ortalama standartlarda ev ortamından bağlanılan internet bağlantıları yeterli olmaktadır. Canlı Ders yazılımının kullanımı gereği, PC cihazlarıyla Canlı Derslere bağlanma sürecinde aksama olmaması için Flash Player’ın en son sürümünü bilgisayarınıza yükleyiniz. 

Kredi Kartı dışında alternatif ödeme mümkün müdür?

Bir Kredi Kartına sahip olmamanız durumunda,

Fİnans birimimizi 0532 131 96 66 arayarak, HAVALE  ya da EFT ödeme seçenekleri için iletişim kurabilirsiniz.